Şezlong Minderi

Kategori: Ürünler | 0
Şezlong Minderi

Yaz aylarında en çok talep edilen minder modellerinden birisi olan şezlong minderi , şezlongun daha konforlu olmasını sağlar. Hem iç hem de dış malzemesi ile sağlıklı, hijyenik ve uzun süreli kullanıma uygundur. Güneş ışınlarına karşı dayanıklı malzeme yapısı ile rengi solmaz yada yapısal olarak da deforme olmaz. Her koşulda dayanıklılık göstermeye hazır şezlong minderi aynı zamanda ıslaklığa karşı da dayanıklı malzeme yapısına sahiptir. Su geçirmez malzeme yapısına sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda kolay kolay kirlenmeyen ve kirlendiğinde de kolayca yıkanıp, temizlenebilen yapıya sahip olması ile de kalite ve kullanışlık yönündeki beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Şezlong minderi modelleri iç malzemesi genellikle süngerdir. Şezlong minderi imalatında ihtiyaç, kullanım ve tercihe göre; imperteks, vinleks (suni deri) veya pamuklu kumaş malzemeleri kullanılmaktadır. Satın almayı düşündüğünüz şezlong minderi için sipariş verme aşamasında ölçüleri dikkate almalısınız. Standart olarak satışa sunulan ölçüler 185*55*3 cm olmakla birlikte, piyasada satışa sunulan şezlong modellerinin geneli için uygun ölçüdür. Daha farklı ölçülerde şezlong modeline sahipseniz, bu durumda şezlong ölçülerinize uygun bir minder sipariş etmelisiniz. Tüm bu aşamada sizlere yardımcı olmaya hazırız ve dilediğiniz renk ve ölçülerde imalat gerçekleştirebiliyoruz.

Şezlong minderi fiyatları adet sayısı, renk ve ölçüler doğrultusunda değişiklik göstermektedir. İhtiyaç duyduğunuz şezlong minderi için sizlere olabilecek en uygun fiyat teklifini sunabilmemiz için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın