Klasik tente, tente sistemleri içerisinde en çok tercih edilen modellerimizin başında gelmektedir. Zengin renk seçeneği, ekonomik fiyat avantajı ve uzun süreli kullanım gibi fırsatlar sunan bu sistemin tekli ya da çoklu olması da mümkündür.

 

Restaurant ya da otel gibi yerlerde görsel açıdan ortama zenginlik katması için tercih edilen klasik tente sistemi ithal kumaştan tasarlandığı için son derece sağlamdır. Ayrıca alev almaz ve su geçirmez özellikleri de bu sistemin yoğun olarak tercih edilmesinin temel nedenleri arasında yer alır.

 

Modern ve Yenilikçi Tente Tasarımları

 

Uzun zamandır sektörde faaliyetlerini sürdüren firmamız, kaliteden ödün vermeden sunduğu hizmetleri ile her ortamda farkını hissettirmeyi başarmıştır. Müşteri odaklı temel çalışma prensibimiz çerçevesinde tüm müşterilerimize aynı özenle yaklaşıyor ve isteklerini anında değerlendirmeye alıyoruz.

 

Ekonomik olmasının yanında kullanışlı özellikleri ile de dikkat çeken klasik tente istemleri, pek çok farklı alanda güvenle kullanılan hizmetlerimizden biridir. Kaliteli kumaş yapısı sayesinde uzun süre kullanıma uygun olan sistemimiz, görsel açıdan da farklı renk seçenekleri sunmaktadır.

 

Pencere, balkon, tavan ya da duvar gibi alanlara monte edilen sistemimiz otomatik olmadığı için açılıp kapanması amacı ile bir kol eklenmektedir. Her ayrıntıya dikkat eden ekibimiz, işlevselliği yüksek tasarımları ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktadır.

 

Ekonomik ve Kaliteli Klasik Tente Sistemleri

Ümit Minder olarak bir marka haline gelmek için uzun süre sabırla çalışmalarımızı sürdürdük. Teknolojik ekipmanlarımız ve kaliteli malzemelerimiz ile beklentilerin üzerinde çalışmalara imza attık. Bu sayede sektörün en güvenilir tente firması olmayı başardık ve siz değerli müşterilerimize daha kapsamlı hizmetler vermek için kendimizi sürekli yeniledik.

 

Paslanma riski olmayan tentelerimizde kullandığımız malzemeler son derece kalitelidir. Kumaşlarımız solmaya ve çürümeye karşı dayanıklı olmasına rağmen 5 yıl garantili olarak sunulmaktadır. Ayrıca tente sistemimizde 2 yıllık garanti kapsamındadır.

 

Güvenilirliği kısa sürede sağlayan firmamız, profesyonelliğini her hizmetinde konuşturarak adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Diğer tente sistemlerinde olduğu gibi bu sistemimizde de zor hava koşullarına dayanıklı olacak kumaş kullanılmaktadır. Sıvı geçirmeyen ve güneş ışınlarını yüksek oranda önleyen kumaşımızın işlevlerine hayran kalacaksınız.

 

Kaliteli kumaşlarımız sayesinde yağmur gibi çeşitli hava koşullarında yaşam alanlarında keyifli bir zaman geçirmeniz sağlanmaktadır. Uzun süreli kullanımlarda bile tam performansla çalışan klasik tente iskeleti herhangi bir deformasyona uğramamaktadır. Bu sayede tasarımlarımızı uzun vadede herhangi bir sorun yaşamadan kullanabileceksiniz.

 

Her konuda sonuna kadar destek olan firmamız, fiyat konusunda da yardımcı olmaktadır. Öncelikle tente sistemini yaptırmak istediğiniz alanı ücretsiz keşif hizmetlerimiz kapsamında değerlendiriyoruz. Kullanacağımız kumaşın modeli, rengi ve tarzı konusunda fikrinizi aldıktan sonra genel dekorasyonunuza tam uyum sağlayacak bir tasarıma imza atıyoruz.

 

Genelde işletmeler tarafından tercih edilen klasik tenteler, işletme alanlarına ayrı bir şıklık kazandırırken markanızın tanıtımını yapmanıza yardımcı olmaktadır. Yüksek standartlarda bir çalışma ortamı oluşturan firmamız, alanında uzmanlaşmış ve gerekli eğitimi almış personeller ile en mantıklı çözümleri üretmektedir.

 

Dış mekânların istediğiniz zaman kullanılmasına yardımcı olacak sistemleri geliştiren ekibimiz, gölgelendirme ya da kapama işlemini itina ile yapmaktadır. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri sunabilmek için son tente teknolojilerini daima yakından takip ediyoruz. İstediğiniz zaman bizlerle iletişime geçerek, uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.