Körüklü tente olarak adlandırılan tente modeli balkon ve cam önlerinde çok sık tercih edilmektedir. Düz tente modellerinin aksine yanlardan gelen güneş ışınları da engellenerek evlerinizin ve işyerlerinizin güneşten tam koruması sağlanmaktadır.

 

Gövde aksamları tam tamamen demirli olan körüklü tenteler özel fırın boyası ile boyanarak paslanmaya karşı dirençli hale getirilmektedir. Tentenin üst kısmına vidaladığımız ağaçların tamamen gürgen ağaçlardan olmasına dikkat ediyoruz. Bu sayede zamanla meydana gelecek çürümelerin önüne geçiyoruz.

 

Her konuda daima destek olan firmamız, tentenin makarası ve menteşesi konularında da en iyisini sunmaktadır. Gerekli tüm altyapıları en iyi şekilde hazırlayan ekibimiz, uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz körüklü tenteler kurmaktadır.

Güvenilir Körüklü Tente Projeleri

 

Tente sistemleri uzun yıllardır hayatımızın merkezinde yerini almıştır. Eski tente sistemlerini modernleştiren firmamız, son teknolojik körüklü tente sistemini kurmaktadır. Günümüzde en çok tercih edilen tente modelleri arasında körüklü tenteler üst sıralarda yer almaktadır. Edindiği tecrübeler ile sektörün en iyi hizmetini sunmanın gururunu yaşıyoruz.

 

Yenilikçi bir çizgiye sahip olmanın getirdiği avantajları sonuna kadar kullanıyoruz. Bu bağlamda daima en iyisini, en kullanışlısını ve en sağlamını nasıl üretiriz diye çalışıyoruz. Geniş ürün portföyümüze her gün bir yenisini ekliyoruz.

 

Üstün teknolojik makine ve ekipmanlarımız ile körüklü tentelerin en iyisini yaptığımızın garantisini veriyoruz. Nostaljik bir tasarım olan körüklü tenteler, eski dönemlerde özellikle mahalle bakkallarının önünde kullanılıyordu. Son dönemlerde balkon ve pencerelerde de çok sık karşılaşılan körüklü tentelerin gelişimini daha uzun yıllar gerçekleştireceğiniz gibi görünüyor.

 

Açılır – kapanır bir sisteme sahip olan körüklü tente sistemi, yarım ay şeklinde olup aşağıya ve yukarıya doğru hareket ettirilmektedir. Bu sayede sistemin bozulma gibi riski de ortadan kaldırılmaktadır. Üretim açısından işçiliği zor bir sistem olsa da, firmamızın deneyimli personelleri ile bu zorluğun üstesinden geliyoruz.

 

Üstün Nitelikli Körüklü Tente Sistemleri

 

Yapımında malzemenin az kullanıldığı körüklü tenteler, kaliteli işçilik gerektirmesine rağmen uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Firma olarak temel amacımız, tüm müşterilerimizin tente sistemlerimizden memnun kalması ve ürettiğimiz sistemlerimizi uzun yıllar güvenle kullanmalarıdır.

 

Sektörün en güvenilir ismi olarak körüklü tente sistemlerini en iyi şekilde tasarlıyoruz. Bu aşamada olması gereken dışında siz değerli müşterilerimizin isteklerine de önem veriyoruz. Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi bu sistemlerimizde de kaliteden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Özellikle balkonlarda kullanıma uygun olan körüklü tenteler ayarlanabilir özelliği ile dikkat çekmektedir. Balkonların görüş açılarını kapatmadan gereken tüm korumayı sağlayan sistemimize hayran kalacaksınız.

 

Firmamız körüklü tenteleri imal ederken polyester ya da akrilik kumaş kullanmaktadır. Yapıları itibari ile uzun ömürlü bir sistem olan körüklü tentelerin kalite garantisini firma olarak biz veriyoruz. Yapısı sayesinde tek hamle ile pratik bir kullanım olanağı sağlamaktadır.

 

Kalite anlayışımızı daima yeniliyoruz ve üstün nitelikli körüklü tentelerimizi beğeninize sunuyoruz. Ürün çeşidini geliştirerek siz değerli müşterilerimizin karşısına geniş ürün yelpazemiz ile çıkıyoruz. Yapılarınızın mimari yapısını göz önüne alarak ve hava şartlarını değerlendirerek en uygun ve kullanışlı körüklü tenteleri hazırlıyoruz.

 

Teknolojinin sürekli olarak geliştiği günümüzde pratik ürünlerin imalatı konusunda en önemli adres olan firmamız, montaj ve garanti kapsamında kaliteli körüklü tenteleri beğeninize sunmaktadır. Ürünlerimizi kullanmak ve avantajlarımızdan yararlanmak istiyorsanız, gönlünüz rahat bir şekilde hizmetlerimize güvenebilirsiniz.