Mafsallı tente, klasik tente modellerinden biri olarak ekonomik olması ile dikkat çekmektedir. Hem duvara hem de tavana monte edilebilen bu tente modeli tek tarafa doğru açılabilmektedir. Eklemli tente olarak da bilinen mafsallı tentenin kolları 3,5 metreye kadar uzayabilmektedir.

 

Özellikle dükkân önlerinde mafsallı tenteye rastlanmaktadır. Ancak bu sistemin kullanım alanı dükkânlarla sınırlı olmayıp oldukça geniştir. İşletmelerin girişlerinde, balkonlarda ya da bahçelerde rahat bir kullanım olanağı sağlamaktadır. Eklem bölümünde yapılan değişiklikler ile hem yaz hem de kış aylarında rahatlıkla kullanılabilmektedir.

 

Her Mevsime Uygun Mafsallı Tente Sistemleri

 

Şık görünümü ile tente modelleri içerisinde en çok mafsallı tenteler talep görmektedir. Yapımında kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. İsteğinize göre uygun renk ve desenlerde tasarlanan mafsallı tentelerin kumaş kısımları uzatılabildiği için yağmur ya da karşı havalardan korunmayı sağlamaktadır.

 

Mafsallı tenteler üretilirken kullanılan kumaşların solmayan ve su tutmayan özelliklerde olmasına dikkat edilmektedir. Akrilik tente kumaşlarından tasarlanan mafsallı tentelerin kullanışlı özelliklerine hayran kalacaksınız.

 

Şık bir seçim yapmak isteyenler için ideal olan mafsallı tente, mekânlarınıza görsel anlamda modern bir hava katmaktadır. Kullanılan malzemelerin dayanıklılığı sayesinde uzun vadeli bir kullanım şansı bulunan mafsallı tenteler sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Açılır – kapanır bir sisteme sahip olduğu için mevsime uygun hale getirilebilmektedir.

 

Farklı boyutlar ve modellerde hazırlanabilen mafsallı tenteler ile her alanı daha şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Farklı noktalarda kapalı bir alan oluşturmak için en ideal seçim olan mafsallı tenteler ile açık alanların güvenle kapatılması sağlanır.

 

Ekonomik ve Kaliteli Mafsallı Tente Tercihleri

 

Mafsallı tente sistemlerinde şık malzemelerin ve desenlerin kullanılması sayesinde her ortam çok daha şık ve gösterişli bir hale getirilebilmektedir. Açık olan her türlü alanın ölçülerine uygun olarak hazırlanan tente sistemleri, bu alanların kapanmasını sağlar ve kapalı kullanmanın avantajlarından yararlanmaya yardımcı olur.

 

Birçok alanda kapatma işlemini gerçekleştirmeye yarayan tente sistemlerine el ya da otomatik olarak kapanma işlevi de eklenerek hem zamandan kazandırılır hem de görünüm olarak daha şık bir tasarım ortaya çıkarılır.

 

Yağmur ve diğer doğa olaylarında açık alanların kapatılmasını sağlayan mafsallı tente sistemleri, temiz ve son derece korunaklı yaşam alanları yaratmaktadır. Daha fazla kullanılacak alana sahip olmak isteyen kişiler, mafsallı tenteleri tercih ederek kullanışlı alanları artırabilirler.

 

Her zevke ve bütçeye uygun olacak şekilde yapılan mafsallı tentelerin uzunlukları da yine kişisel isteğe göre değişmektedir. Açık alanların ne kadarlık kısmını kapatmak istiyorsanız, bu isteğinize uygun olacak proje çizilmektedir.

 

Dış etkenlere karşı dayanıklı malzemeler kullanıldığı için mafsallı tenteleri uzun süre güvenle kullanabileceksiniz. Oluşacak herhangi bir sorun durumunda ekibimizi arayarak destek hizmetlerimizden ve sorunlara karşı etkili çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Öncelikle işlem yapılacak olan alanın keşfi için deneyimli ekibimizi adresinize gönderiyoruz ve ücretsiz keşif çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Mafsallı tenteyi kurmak istediğiniz alanın büyüklüğü ve diğer özelikleri göz önüne alınarak en uygun tasarım önerilmektedir. Onay verilmesinden sonra üretim aşamasına geçilir ve kısa sürede tamamlanan tentenin montajı gerçekleştirilir.

 

Deneyimli ve işinin ehli ustalardan oluşan ekibimiz, sektörün en güvenilir mafsallı tentelerini hizmetinize sunmaktadır. Profesyonel hizmetlerimizi daima en uygun fiyatlar kapsamında sağlıyoruz ve kapalı alanları mafsallı tenteler ile korumak isteyen kişileri hizmetlerimiz için davet ediyoruz.