Kış bahçesi, yaşanan teknolojik gelişmeler sonrasında karşımıza çıkan yeni yapı sektörü modellerinden biridir. Çeşitli ülkelerde uzun zamandır kullanılan bu tasarım özellikle son dönemlerde popüler olmaya başlamıştır.

 

Açık alanların her mevsim keyfini sürmenizi sağlayan kış bahçeleri cam, çelik ya da profil kullanılarak tasarlanmaktadır ve oteller, villalar, özel konutlar, çeşitli işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Genelde üst kısımları sabit olarak hazırlanan kış bahçelerinin yan kısımları açılır – kapanır özelliğe sahiptir.

 

Kış Bahçesi Hizmetlerinde Doğru İsim

 

Açık hava ve bahçe keyfini her mevsim çıkarmanın en güzel yolu olan kış bahçesi, kişisel dekorasyon tercihleri de ön planda tutularak hazırlanmaktadır. Kış aylarının soğuğundan, yaz aylarının ise sıcağından koruyan bir sisteme sahip olan kış bahçelerinin tavan kısmı ve etrafı kapalıdır.

 

Dışarıdaki manzaranın keyfini çıkarmanız için şeffaf branda tercih edilmektedir. Bu sayede dışarıdaki olumsuz hava koşullarına koruma sağlanırken, bir yandan da içeride göz alıcı yaşam alanı oluşturulmaktadır. Bu hizmetimizin en önemli özelliği, her mevsim kullanıma uygun olmasıdır.

 

Kış aylarında açık alanlarda hizmet vermek zorunda kalan işletmeler, genelde şeffaf branda olarak da adlandırılan kış bahçesini tercih etmektedir. Bu sayede açık alanlar kullanıma uygun hale getirilerek ortamın keyfi çıkarılmaktadır. Ümit Minder olarak ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde değerlendiriyoruz ve hizmetlerimiz ile doğru isim olduğumuzu gösteriyoruz.

 

Profesyonel İşçilik ve Kaliteli Hizmetler

 

Firmamız kış bahçesi denildiği zaman akıllara ilk gelen isim olmanın haklı gururunu yaşıyor. Alanında deneyimli ve bilgili personellerimiz ile siz değerli müşterilerimizin beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz.

 

Profesyonel bir şekilde kurduğumuz sistem sayesinde huzur ve mutluluğu aynı anda yaşayacaksınız. Yeni yaşam alanları yaratmanın en güzel yolu olan kış bahçeleri, sıcak sohbetlerin merkezi ya da hobi alanına dönüşebilir. Yaz mevsimi dışında soğuğun, karın ve yağmurun da keyfini çıkarmanızı sağlayan hizmetlerimiz, mevcut binanızın ya da mekânlarınızın değerini büyük ölçüde artırmaktadır.

 

Modernliğin ve konforun göstergesi olan sistemlerimizden standartların dışına çıkarak yararlanabilirsiniz. Bu sayede tamamen sizlerin isteklerine uygun olarak tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz ve hayallerinizde yer verdiğiniz ortamları en kısa sürede meydana getiriyoruz.

 

Fonksiyonelliği ve şıklığı ile son dönemlerde en çok tercih edilen hizmetlerimizden olan kış bahçesi, ekstra korunaklı alanlar oluşturmanın en kolay yoludur. Ümit Minder olarak kalitemizi her zaman olduğu gibi bu hizmetlerimizde de fark ettiriyoruz.

 

Faaliyetlerine başladığı günden bu yana daima teknolojiyi yakından takip eden firmamız, edindiği bilgi birikimi ile teknolojiyi harmanlayarak ortaya son derece kaliteli hizmetler sunmaktadır. Sektörün liderlerinden biri hale gelin firmamız, yenilikçi hizmetleri ile sektöre yön vermektedir.

 

Hizmetlerimizden yararlanmak istediğiniz zaman uzman ekibimizi ihtiyaçlarınızı karşılamak amacı ile görevlendiriyoruz. Kış bahçesinin yapılacağı alana keşif uygulaması yapıyoruz ve monte işlemi için en uygun yeri belirliyoruz. Bununla beraber, kuracağımız sistemin boyutu ve özellikleri de yine bu keşif sonrasında değerlendirilmektedir.

 

Hizmetimizin her aşamasında sizlere bilgileri sunuyoruz ve onayınızı aldıktan sonra çalışmalara başlıyoruz. Firma olarak temel amacımız, memnuniyetinizi sağlayacak hizmetlere imza atmaktır. Yaşam alanlarınıza renk katmak ve keyifli zamanlar geçirebileceğiniz özel bir alan yaratmak için elimizden gelen imkanları kullanıyoruz. Sizlerde tüm mevsimin keyfini ayrı zamanlarda ve aynı mekânda çıkarmak istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.