Kamelya, ahşap veya demir malzemelerden üretimi sağlanan, alt kısmında oturma grupları bulunan ve bulunduğu alana göre farklı şekillerde tasarlanan gölgelendirme sistemidir. Üstü kapalı bir sistem olarak geliştirildiği için kamelyalar sayesinde güneş ışınlarından rahatsız olmazsınız.

 

Kameriya olarak bilinen kamelyalar ile bahçenizi renkli ve konforlu bir yaşam alanına çevirebilirsiniz. Bahçelerinizde ayrı bir dünya yaratmanın yolunu sunan kamelyaların üstü kapalı ancak yan kısımları açıktır. İsteğe göre içerisine masa ilave edilen bu alanlarda manzaranın ve güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Bahçeleri Güzelleştiren Kamelya Sistemleri

 

Doğanın, yeşilin, ağacın ve çiçeklerin son derece azaldığı günümüzde bahçeli evlerinizin avantajlarından yararlanmanız için kamelya sistemleri geliştirilmiştir. Bahçenizde doğru bir peyzaj çalışması ile kendinizi doğanın içerisinde bulabilirsiniz.

 

Genelde standart kamelyalar tercih edilse de, özel isteklere göre tasarımlar da yapılmaktadır. Bahçenin ya da kullanılacak alanın geometrik yapısına göre yuvarlak, altıgen, dikdörtgen, oval ve kare gibi farklı şekillerde tasarım gerçekleştirilmektedir.

 

Bahçelerin görsel açıdan güzelleşmesini sağlayan kamelyalar, daha kullanışlı bir alan yaratılmasına da yardımcı olur. Açık alanlarda serinlemek ve güzel vakit geçirmek için tercih edilen kamelyaların giriş kapısı olabileceği gibi tüm yüzeyleri açıkta olabilir. Bu tamamen isteğe bağlı olarak değişmektedir.

 

Farklı birçok amacın gerçekleştirilmesini sağlayan kamelyalar hem işletmeler hem de bireysel müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Tek katlı olarak tasarlanan modellere isteğe göre iki katlı kamelyalar da eklenmektedir. Ancak bu çok nadir olarak istenen işlemlerden biridir.

 

Yapıldığı alana estetik bir görünüm kazandıran kamelya sistemleri, kullanım alanına göre en uygun malzemeler ile tasarlanmaktadır. Ahşap olarak tercih edilen kamelyaların yapımında çam ağacı kullanılmaktadır. Bu tür tasarımlarda kurtlanma, böceklenme ya da çürüme gibi sorunlar yaşanmamaktadır.

 

Herhangi bir bakım gerektirmeyen kamelyalar, yılda bir kez boyanarak ilk günkü haline geri döndürülebilir. Genelde ahşap kamelyalar tercih edilse de, metal kamelyalar da ön plandadır. Dış alanlarda yüksek koruma sağlamak için metal ürünler özel boyalarla boyanmaktadır. Park, bahçe, iş yerleri gibi dış alanlara estetik bir görünüm kazandıran kamelyalar, en güzel stres atılacak ve dinlenilecek yerlerden biridir.

Sınırsız Kamelya Model Seçenekleri ve Uygun Fiyat Garantisi

 

Birden çok işleve sahip olan kamelyalar, hayatınızı kolaylaştırmalarının yanında keyifli anlar yaşamanıza da olanak sağlar. Farklı malzemelerden tasarlanan kamelyaların sınırsız model seçenekleri bulunmaktadır. Model tercihinizde bahçenin genişliğine, kamelyayı kullanacak kişi sayısına ve zevkinize önem vermelisiniz.

 

Hayatınıza renk katacak tasarımları ayaklarınıza kadar getiren Ümit Minder firmamız, uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz kamelya tasarımlarına imza atmaktadır. Malzeme kalitesine, teknolojik gelişmelere ve profesyonel işçiliğe daima önem veriyoruz ve beklentilerinize uygun tasarımı ortaya çıkarıyoruz.

Yeri geldiğinde yağıştan koruyan kamelyalar, gölgelik oturma alanı da yaratmaktadır. Doğa ile iç içe olacağınız bu ortamda çeşitli organizasyonlarınızı da yapabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçtikten sonra özel ekiplerimiz ile keşif çalışmasına geliyoruz.

 

Keşif çalışmasında kamelyanın nereye monte edileceği ve bahçenin boyutuna göre hangi modelde tasarlanacağı belirlenmektedir. Model tasarımında siz değerli müşterilerimizin isteklerini de daima ön planda tutuyoruz ve hayran kalacağınız bir sistem kuruyoruz. Daima hizmetinizde olmaya hazır olan firmamızı istediğiniz zaman arayabilir ve gerekli bilgileri alarak kararınızı verebilirsiniz.