Körüklü tünel tente, tünel biçiminde olduğu için bu ismi olan özel tente sistemlerinden biridir. Ölçüleri ve büyüklüğü tentenin yapılacağı alana göre ayarlanmaktadır. Metal malzemeler kullanılarak hazırlanan körüklü tünel tenteler, kaliteli malzemeler kullanıldığı için uzun süre fonksiyonunu korumaktadır.

 

Demonte avantajına sahip olan sabit körüklü tünel tenteler genel olarak oteller, garaj girişleri, eğlence merkezleri, restoranlar, iş merkezleri ve plazalar gibi alanlarda statü farkındalığını ortaya koymaktadır. Kullanılmış olduğu yapılara şıklık ve zerafet katan körüklü tünel tentelerden memnun kalacaksınız.

 

Balkonlarda ve camların üzerinde de kullanılabilen körüklü tünel tentelerde, diğer tente sistemlerinden farklı olarak yan kısımlar da kapalıdır. Bu sayede yan taraflardan gelen güneş ışınları engellenmiş olur.

 

Kademeli demir aksama sahip olan körüklü tünel tente, güneş ışınlarının nereden geldiği fark etmeksizin istenildiği yöne ayarlanabilmektedir. Farklı yönlerden gelen güneş ışınları engellendiği için körüklü tünel tentelere olan ilgi her geçen gün artmaktadır.

 

Körüklü Tünel Tentenin Avantajlarından Yararlanın

 

Renk açısından çok geniş bir seçeneğe sahip olan körüklü tünel tenteyi zevkinize uygun olacak şekilde tasarlıyoruz. Paslanmaz malzemeler kullanarak hazırladığımız bu sistemin ömrü son derece uzundur. Mekânlar için en çok tercih edilen sistem olan körüklü tünel tenteler, açılıp kapanan sistemi ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

 

Birçok yerde yalnızca dekor amacı ile kullanılan körüklü tünel tente, gölge alanlar yaratarak güneşin zararlı etkilerinden korunmayı sağlamaktadır. Kullanılacak alana uygun kumaş türü ile kullanım süresi uzatılmaktadır.

 

Olumsuz hava koşullarından korunmanın en ekonomik yolu olan körüklü tünel tenteler, yaşam alanlarınıza güzellik katmaktadır. Makara sistemine dayalı kullanımı son derece dikkatli dizayn edilerek, kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.

 

Profesyonel Körüklü Tünel Tente Hizmetleri

 

Deneyimli personellerden oluşan ekibimiz, hizmet verdiği sektörde en çok aranan isim olmayı başarmıştır. Daima müşteri odaklı hizmetler sunduğumuz için müşterilerimizin memnuniyetini maksimum oranda sağlıyoruz.

 

Bizi tercih eden tüm müşterilerimize güler yüzlü hizmet sunuyoruz ve isteklerini doğru bir şekilde anlayarak körüklü tünel tenteleri bu isteklere göre tasarlıyoruz. Körüklü tünel tentelerin kullanım amaçları arasında güneşin zararlı ışıklarından korunmak olsa da, bu sistemin diğer tente sistemlerine göre daha gösterişli olması da körüklü tünel tentelerin ilgi görmesinde etkili olmaktadır.

 

Her zaman profesyonelliğinden ödün vermeyen firmamız, isteklerinizi yerine getirmek için adreslerinize gelerek yerinde keşif çalışmaları yapmaktadır. Bu çalışmalarımız tamamen ücretsiz olup, analizlerimiz doğrultusunda en doğu model tasarımı belirlenmektedir. Bu aşamada kullanılacak alanın özellikleri de göz önünde bulundurulur.

 

Sektörde uzun zamandır faaliyetlerini sürdüren firmamız, üstün nitelikli hizmetlerine ara vermeden devam ediyor. Beklentilerinizi karşılayacak bir tasarıma sahip olabilmek için işinde uzman ve güvenilir firmaları tercih etmeniz gerekmektedir. Bu aşamada firmamıza ve ekibimize güvenebilirsiniz.

 

Kullanmış olduğumuz malzemelerin kalitesi, boyutu ve diğer bazı özelliklere göre körüklü tünel tente fiyatları değişiklik göstermektedir. Tamamen isteklerinize uygun olarak hazırlanan körüklü tünel tentelere sektörün en uygun fiyatları ile sahip olabileceksiniz.

 

Her konuda desteklerini esirgemeyen firmamız, satış öncesinde verdiği desteği satış sonrasında da vermektedir. Gösterişli körüklü tünel tentenizi monte ettikten sonra herhangi bir sorun ile karşılaşmanız halinde çekinmeden firmamızı arayabilir ve sorunlarınıza profesyonel çözümler sağlayabilirsiniz.