Salıncak Minderi

Kategori: Ürünler | 0
Salıncak Minderi

Bahçe alanlarında kurulu salıncak modelleri için kullanıma uygun hem dekoratif hem de konforlu salıncak minderi modelleri ile rahat edeceksiniz. Kullanılan salıncak modeline göre uygun ölçülerde imalatı gerçekleştirilebilen bu minder modelleri, uzun süreli kullanımlarda dahi rahatlığı sunabilmek için özel olarak geliştirildi. Dilediğiniz renkte imalatı gerçekleştirilebilen bu modeller sayesinde genel dekorasyona uygun tercihler yapabilir,  dilerseniz de özel desenli kılıfları kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Fermuarlı olarak dikiş işlemi uygulanan salıncak minderi modelleri iç malzemesi ise süngerdir. İnsan vücudu ergonomisinin sağlanabilmesi yönünde geliştirilmiş özel minder modeli hem sünger yapısı hem de dış malzemesi ile uzun süreli hijyenik bir şekilde kullanıma uygun olup, kolay kolay kirlenmeyen ve kirlense de kolay temizlenebilen bir malzeme yapısına sahiptir.

Mavi, sarı, yeşil, kırmızı, turuncu gibi dilediğiniz renk için tercih yapabilirsiniz. Sipariş verme aşamasında ihtiyaç duyduğunuz ebatları belirtmeniz de yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz salıncak modeli için tam olarak hangi ebatlarda salıncak minderine ihtiyaç duyduğunuzdan emin değilseniz de, firmamız ile iletişime geçerek sahip olduğunuz salıncak modelinin ölçülerini belirtmeniz yeterli olacaktır.

Estetik anlayışınıza hitap eden ürünler yapıyoruz. Uygun fiyat salıncak minderi modellerine karşın kaliteden de asla ödün vermiyoruz ve böylelikle memnuniyetinizi kazanıyoruz. Kalite ve kullanışlık olarak da beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak modeller için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Belirteceğiniz renk, ebat, adet sayısı doğrultusunda sizlere uygun fiyat teklifini sunmaya hazırız.

 

 

 

Bir Cevap Yazın