Armut Minder

Kategori: Ürünler | 0
armut minder

Armut minder modelleri rahat bir hissiyat sunar. Öyle ki vücudun yapısı ile tam uyumludur. Böylelikle uzun süreli kullanımlarda dahi rahat hissettirir. Kullanım alanı oldukça geniş olan armut minderler aynı zamanda oldukça ekonomik olması ile de tercih edilmektedir.  Avm’lerde, oyun salonlarında ve çeşitli eğlence alanlarında görmeye alışık olduğumuz armut minder aynı zamanda kişisel yaşam alanlarında da kullanılabilir minderlerdir.

Şekil olarak armuta benzediğinden dolayı armut minder olarak bilinir. Fakat hem sunduğu rahatlık hem de kullanışlık bakımından kimi zaman armut koltuk olarak da bilinmektedir. Armut şeklinde koltuk ile rahat bir hissiyat yakalarsınız ve böylelikle aktivitelerinizi daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kitap okumak, video oyunları oynamak, TV izlemek, sohbet etmek ve daha pek çok aktivitede kullanışlı minderlerdir.

Armut minder modelleri fermuarlı ve astarlı olarak dikiş yapılmaktadır. İç dolgu malzemesi boncuk strafor olmakla birlikte, uzun süreli kullanımlarda dahi rahatlık sağlayabilen bir modeldir.  Sizlere mavi, yeşil, kırmızı, turuncu, sarı, mor gibi farklı seçenekleri ile satışa sunmaktayız. Sipariş verme aşamasında dilediğiniz rengi belirtmeniz yeterli olacaktır..

Sizlere piyasa genelinde olabilecek en makul fiyatları sunmaktayız. Uygun fiyat armut minder modeli siparişlerinizi kolayca verebilirsiniz. Güvenli alışveriş alt yapısı, malzeme kalitesi ve ekonomik fiyatlar ile memnuniyet garantisi vermekteyiz.

 

 

Bir Cevap Yazın