Pendik Minderci

Kategori: Blog | 0

Pendik Minderci her türlü minderlerin imalat ve satış hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Minder kılıflarının yanı sıra hem iç hem de dış mekanda ihtiyaç duyduğunuz minder çeşitlerinin de imalat ve satış hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerine her daim uygun fiyat sunan firmamız aynı zamanda kaliteli malzemeyi ön planda tutarak da sizlerin memnuniyetini kazanmaktadır.

 

Kullanım alanı ve amacınız doğrultusunda sizlere farklı kumaş tiplerinden imal edilmiş minder yada minder kılıfı satışlarını gerçekleştirmekteyiz. Pamuk, su geçirmez malzemelerin yanı sıra dilediğiniz renkte de imalat gerçekleştirmekteyiz. Sizler sadece kullanım alanına göre minder talebinde bulunmanız yeterlidir. Pendik Minderci olarak siz değerli müşterilerimizin minder yada minder kılıfı taleplerini en iyi bir şekilde, en kısa sürede ve oldukça uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirmeye hazırız.

 

Minder çeşitlerini kullanım alanlarına göre iç ve dış olmak üzere iki ana kategoride değerlendirmemiz mümkündür.

 

İç mekân minderleri;

 

  • Yastık minder
  • Sandalye minderi
  • Koltuk minderi
  • Armut minder
  • Şark köşesi minderi
  • Minder kılıfı

 

İç mekanlarda kullanılan minder türleri hem özel hem de genel amaçlı çeşitli özel yaşam alanlarında, işletmelerde yada genel kullanımlarda tercih edilebilmektedir. İç mekan minderleri için sizlere uygun fiyat teklifi sunuyoruz ve imalat, satış hizmeti veriyoruz. Talep ve ihtiyacınız doğrultusunda fermuarlı yada düz dikişli pamuk kumaş modelleri de satışa sunmaktayız. Dilediğiniz renk ve ölçülerde imalat gerçekleştirebiliyoruz.
İç ve dış mekanlarda ihtiyaç duyulan minder modellerinin yapısal özellikleri farklılık göstermektedir. Dış mekanlarda kullanılan minder modelleri için malzeme yapısı kaymayan, kolay temizlenebilir ve yıkanabilir malzeme olmaktadır. Dolayısıyla bahçe mobilyaları gibi dış alanlarda kullanımı söz konusu olan mobilyalar için özel üretim minderler uygundur. İhtiyaç duyduğunuz renk ve ölçülerde imalat gerçekleştirmekteyiz. Kolay kolay kirlenmeyen ve kirlense bile kolayca temizlenebilir yapısı ile de her daim hijyenik kullanıma uygundur. Özel sünger yapısı ile son derece şık bir duruşa sahip modeller, mekanın genel dekoratif düzeni ile uyumlu olması ile de beklentileri karşılar. Minderci Pendik olarak her türlü minder taleplerinizi karşılamaya hazırız. İletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Dış mekân minderleri; balkon, bahçe gibi alanlarda kullanılan, ihtiyaç duyulan minder modelleri olup, başlıca çeşitleri aşağıdaki gibi sıralandırılabilir;

 

  • Şezlong minderi
  • Promosyon reklam minderi
  • Bahçe mobilya minderi

 

Her türlü dış mekan minder çeşitleri taleplerinizi karşılamaktayız. Dilediğiniz renk ve ölçülerde, bahçe veya balkon gibi açık alanlardaki mobilyalarınız ile uygun ölçülerdeki minder talepleriniz adresinize kadar gönderilmektedir.

 

Pendik Minderci olarak siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılamak aşamasında, hangi minder modelini talep ettiğinizi dikkate alıyoruz ve sizlerin de beklentileri doğrultusunda uygun renklere sahip, desen ve tasarımlara sahip minder yada minder kılıflarınızın imalatını gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle kaliteli malzeme yapısı ile uzun süreli kullanıma uygun minder yada minder kılıflarınız aynı zamanda dekoratif uyumlu yapısı ile de beklentilerinizi fazlasıyla karşılamaktadır.